Konkursy NCBR i dofinansowanie na innowacje – kompendium dobrych praktyk

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu „Konkursy NCBR i dofinansowanie na innowacje – kompendium dobrych praktyk”, towarzyszącym spotkaniu Kujawsko-Pomorskiej Rady Regionalnej Przemysłu Przyszłości.

Spotkanie odbędzie się 13 marca 2023 r. o godz. 13:00 w Interdyscyplinarnym Centrum Nowych Technologii UMK (sala B 1.9) przy ulicy Wileńskiej 4 w Toruniu.

W ramach spotkania odbędą się wystąpienia ekspertów specjalizujących się w przygotowaniu oraz ocenie wniosków składanych do NCBR:

✔️ „Przyszłość dzieje się u nas – oferta NCBR” – Urszula Sakowicz, Specjalista ds. Wsparcia w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju,

✔️ „Konkursy UE dla nauki i biznesu. Tworzenie, dobre praktyki i aktualne konkursy” – dr Patryk Tomaszewski, Sekretarz Kujawsko-Pomorskiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości,

✔️ „Okiem eksperta. Jak z sukcesem aplikować o dofinansowanie na innowacje?” – Prof. dr hab. Jerzy Łukaszewicz, Dyrektor Interdyscyplinarnego Centrum Nowoczesnych Technologii UMK,

✔️ „Okiem eksperta. Tworzenie innowacyjnego produktu okiem naukowca i inżynieria produkcji. Jak wpisać skalę TRL w przygotowanie procesu EVT/DVT/PVT” – Alina Jaworska, Prezeska STARTOVA.PL sp. z o.o., menadżer operacyjny spółki technologicznej.

Podczas wydarzenia będzie można obyć indywidualne konsultacje z ekspertami oraz członkami Kujawsko-Pomorskiej Rady Regionalnej Przemysłu Przyszłości (sala B 1.8)

Osoby zainteresowane prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego:

https://ankiety.umk.pl/v3/index.php/219115?lang=pl